Září 2014

Zápal plic...

30. září 2014 v 23:11 | Victoria Coctay
Tak jsem se rozhodla, když už stále jenom ležím s notebookem v posteli 24 hodin denně, že vám napíšu co se vlastně teďkom bude dít! Jak už jsem se zmínila v nadpisu, mám teda zápal plic, který mi přivodily léky napsané jednou nejmenovanou paní doktorkou, která mě málem tímhlenstím bez legrace přivedla do hrobu. Teď už mi nezbývá nic jiného, než se dočkat rána a pojedu si poležet do nemocnice v Praze, kde se zdržuji vždy polovinu měsíce...

A jelikož jsem nemocná, nemám sílu vymýšlet nějaké super energické články, udělat nějaké parádní video či pod.; ale napadla mě přeci jen jedna věc. Celý průběh zítřka bych vám mohla natáčet a možná k závěru večera by se zde už zítra mohl objevit sestřih. Nebo vám ještě mohu natočit video o tom, co všechno si balím na cestu či cesty do Prahy a nazpátek. Odpovědi na to, co by jste chtěli piště do komentářů, od toho tady přeci jsou! :-) Ráno už totiž hodlám točit!


Vítá tě nový Blogger

30. září 2014 v 0:55 | Victoria Coctay
Takže pro začátek jedno velké AHOJ všem jak už u telefonu, notebooku, iPadu, tabletu apod. :-)
Dovolte abych se představila pod svým uměleckým jménem a zároveň přezdívkou jako victoria Coctay jak už jste si mohli určitě povšimnout :-)

Tohle je můj vůbec první článek na téhle stránce, kde se právě ty nacházíš a mohu ti říct, že jsem už kdysi dávno bloggerem či Blogerkou v tomhle ,,světě,, byla, a ráda se sem s úsměvem znova vracím, protože mi to už hrozně dlouho chybí a taky vím, že jsem si už kdysi vytvořila tuhle dá se říci poměrně zdravou závislost na blogování. Chci jen ještě na okraj říci, že téměř každý máme své hobby, takže pokud-li moji radost a tvorbu neuznáváte, jděte prosím o dům dál :-)

No a teď už hodím všechnu tu omáčku stranou a vytvořila jsem své první video, kde se dozvíš, co všechno tě zde čeká a nemine. A ikdyž se teďkom budu opakovat, tak tě prosím o jednu maličkost, a tou je aby jsi zanechal/a zde nebo na You Tubu like, nějaký komentář a nebo popřípadně se přihlásil/a k odběru, což by mi opravdu udělalo velikou radost a hlavně pokud jsi blogger, tak určitě víš, že starty nejsou zrovna moc jednoduché a proto tě k tomu vyzívám. No a ode mě je to už vše. Zatím AHOJ! :-)