Leden 2015

L'oreal collection exclusive

24. ledna 2015 v 20:20 | Victoria Coctay
Ještě jednou dneska krásný sobotní večer,

tento článek je tedy o mých momentálně dvou nejoblíbenějších rtěnkách z nové kolekce našich drogerií, a těmy jsou od L'orealu (v mých barvách) za prvé Color Riche Julianne´s PURE RED (na levo) a za druhé Color Riche Douzen´s PURE RED (na pravo).


Když jsem je viděla poprvé, okamžitě jsem šáhla po Julianne´s PURE RED, která byla v Šumperské drogerii jako poslední a okamžitě skončila v mém košíku! Je to nádherně matná, nevysušující, dobře rostírající se krémová rtěnka, která bez problémů vydrží po celý den s tou vždy potřebnou malou úpravičkou. Když jsem si ji prvně čárla na svoji ruku abych viděla, jak moc je pigmentovaná, nemohla jsem ji minimálně ještě další 3 dny pořádně smýt! Ta výdrž je prostě fascinující! Tahle kočka se tváří jako celo denní červená, mírně až korálově růžová rtěnka k dennímu líčení :-).


Co se týče Color Riche Douzen´s PURE RED, tak po zjištění dokonalosti této kolekce mé první rtěnky jsem utíkala hned další den pro tuhle večerní krásku, která je spíše světle červená, trochu do oranžova barvící rty matovka. Platí u ní to samé, co u té předchozí. Jak pigmentace, matnost, tak i krémovost, která se o trošičku rychleji ztrácí než li u Julianne´s PURE RED.


Co na ně říkáte vy? Také už máte nějakou z těchle krásek doma, nebo si je chystáte pořídit? :-) (aplikováno za použití lesku)


Vaše Victoria

Fifty shades of Grey

24. ledna 2015 v 6:38 | Victoria Coctay
Krásné sobotní ráno,

Já nevím jak Vy, ale já jsem zatím za celou noc nepřimhouřila oči, ale jelikož jsem opět nemocná a tím pádem si dovoluji jenom ležet, rozhodla jsem se Vám věnovat na plné obrátky! Začala jsem novým dessignem, který je jednodužší, ale právě, že v jednoduchosti je krása a když už máme ty vánoce za sebou, chtěla jsem to tady rozzářit živýma barvičkama :-).


Co bych ještě chtěla podtrhnout je moje záliba v blogování! Beru to jako svůj koníček, kterému se věnuji už od základní školy. Abych se tady savo dlouze nerozepisovala, přemýšlela jsem o natočení videa týkajícího se mého blogování. Co myslíte? Zajímá Vás to?

Jak už jste si možná všimli, v nadpisu je uvedeno Fifty shades of Grey aneb padesát odstínu šedi. A důvod? Jelikož momentálně nemám sil fungovat jinak, než za počítačem v posteli nebo u televize, kde soustředěnost nemusí být maximální a věřte, že mě to nebaví, mi přítel tuhle knížku koupil aniž bych cokoliv jen malinečko tušila. On je prostě anděl, kterého mi seslal někdo z nebe! Pokud-li jste o ni neslyšeli (což pochybuji), a máte rádi/rády zamilované, sladké texty plné něhy a vášně, kde pomali šuká Áčko s eRkem,
utíkejte do půčovny či knihkupectví!


Vaše Victoria